لامپ نور بیداری

یک روش جدید برای کمک به خواب - با شبیه سازی غروب خورشید و تنظیم زمان غروب خورشید، این نور یک نور کم را به شما کمک می کند تا به خواب بروید. هنگامی که نور تاریک می شود، به معنی زمان خواب است. طلوع آفتاب شبیه سازی بیداری - 30 دقیقه قبل از زنگ زنگ خود، نور، که از خواب بیدار می شود به تدریج تغییر از 0٪ روشنایی به 100٪، و به آرامی شما از خواب عمیق بیدار شوید. وقتی زنگ هشدار می رود صدای طبیعی یا رادیو برای دو دقیقه به شما صبح تازه می دهد. شش صدای طبیعی و رادیو FM - 6 صدای طبیعی (موسیقی خالص، پرندگان، جنگل، امواج، صدای زنگ) به عنوان صدای زنگ هشدار وجود دارد و شما می توانید انتخاب کنید که شما هر روز صبح از خواب بیدار شوید، صدای طبیعی و بوی در اطراف شما و به شما یک روز زیبا.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

معرفی 1.Product از لامپ روشن بیداری

blob.png 

7 رنگ با روشنایی قابل تنظیم - شش چراغ رنگ و نور گرم قابل تنظیم است که شما می توانید انتخاب کنید که اتاق خود را روشن کنید. شما می توانید یک نور رنگ را به صورت اتوماتیک با یک تماس یکسان تنظیم کنید یا فقط یک رنگ رنگ دوست داشتنی را انتخاب کنید تا اتاقتان را پرت کند. نور گرم دارای ده سطح روشنایی است که مناسب همه شرایط شما است.

T در اینجا 7 رنگ شما می توانید تغییر دهید، و 6 رنگ در آن رنگ کروماتیک است ، 1 نور گرم می تواند تنظیم شود. رنگ S uch اتاق خود را بهتر و بهتر تزئین می کند. O r شما می توانید یک رنگ را که دوست دارید را انتخاب کنید. نور گرم خود را به 10 سطح، هر یک از آنها را می توان انتخاب کرد با توجه به شما.

 

این یک لامپ نور بیدار با نور گرم با رادیو FM است.

رنگ لمسی قابل تنظیم با سطوح مختلف روشنایی است.

blob.png 

 

دو لامپ برای این لامپ روشن بیداری وجود دارد، یکی از آنها شارژ کابل است و دیگری آنتن است. این لامپ روشن بیدار، باتری های ساخته شده را مانند طرح های دیگر ما ندارد، باید با برق کار کرد. و آن آنتن در حالت رادیویی استفاده می شود.

 

blob.png 

 

خورشید شبح شبیه سازی برای خواب مفید است. همچنین می توان آن را به عنوان یک چراغ نور خورشید و همچنین یک دکور خانه برای اتاق خواب خود در نظر گرفت.

blob.png 

روش جدیدی از کمک خوابیدن - با شبیه سازی غروب خورشید و زمان غروب خورشید، این نور خواهد بود   نور کم را برای کمک به خواب خود بگذارید. هنگامی که نور تاریک می شود، به معنی زمان خواب است.

 

طلوع آفتاب شبیه سازی بیداری - 30 دقیقه قبل از زنگ زنگ خود، نور، که از خواب بیدار می شود به تدریج تغییر از 0٪ روشنایی به 100٪، و از خواب بیدار شما از خواب عمیق.   وقتی زنگ هشدار می رود صدای طبیعی یا رادیو برای دو دقیقه به شما صبح تازه می دهد.

 

شش صدای طبیعی و رادیو FM - 6 صدای طبیعی ( موسیقی خالص، پرندگان، جنگل، امواج، صدای زنگ) به عنوان صدای زنگ هشدار وجود دارد و شما می توانید انتخاب کنید که شما هر روز صبح از خواب بیدار می شوید صدای طبیعی و بوی در اطراف شما و به شما یک روز زیبا.

 

 

 

2. جزئیات بیشتر از لامپ روشن بیدار

 

 

blob.png 

روش های شارژ: اگر شما در حال کار هستید، می توانید ساعت زنگ دار خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید . یا آداپتور را در شبکه برق در کنار هم قرار دهید . شما می توانید از سه نوع باتری AAA (شامل نمی شود) به عنوان منبع پشتیبان برای کمپینگ یا مسافرت استفاده کنید . صفحه نمایش 12/24 ساعت LED پشتیبانی می کند.

 

ویژگی های SNOOZEN: P ress the   دکمه تعویق زمانی که هشدار دو دقیقه ای خاموش می شود و صداهای بعد از 5 دقیقه دوباره پخش می شوند و همچنین برای مدت 2 دقیقه ادامه می یابد. O r شما می توانید دکمه های دیگر را فشار دهید برای متوقف کردن آن بدون چرت زدن. علاوه بر این، می تواند شما را از تابش از تلفن همراه خود دور کند.

 

3 حالت تنظیم زمان نمایش (روشن-خاموش کردن)
دیمر به شما اجازه می دهد تا صفحه نمایش را به یک تنظیم روشن تر در طول روز تنظیم کنید و تنظیمات نرم در طول شب. O R شما می توانید DISPLAY TIME را خاموش کنید.

 

سه حالت قدرت شما می توانید انتخاب کنید، USB، فصل و باتری وجود دارد ، اما این شامل باتری نیست.

لطفا توجه داشته باشید که باتری تنها برای حافظه زمان و ساعت زنگ دار استفاده می شود. این چراغ های LED را پشتیبانی نمی کند.

 

از تلفن همراه دور بمانید ، از رادیو دور بمانید، برای بچه هایتان سلامتی بگذارید، بچه ها به آرامی رشد کنند.

 

 

 

 

3. اطالعات و محصولات شرکت لامپ نور بیداری

blob.png  

blob.png  

 

4. بسته بندی و تحویل نور بیداری چراغ

بسته بندی:

جعبه رنگ

 

CTN / PCS :

20PCS

 

تحویل:

برای نمونه، ما ظرف 3 روز ارسال خواهیم کرد. در حالی که برای گلها، زمان پیشنهادی به سفارشی سازی شما بستگی دارد. زمان متوسط 30 روز است.

 

5. سوالات متداول لامپ نور بیداری

س: آیا می توانید به طور مستقیم ارائه دهید؟

پاسخ: بله، ما می توانیم. ما سازنده ای هستیم که از نور بیدار، لامپ میز، بلندگو بلوتوث و لامپ سخنگو متمایز است.

 

س: چطور کالا را حمل می کنید؟

A: ما حمل و نقل اقیانوس، و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل را ارائه می دهیم.

 

س: آیا می توانم LOGO سفارش دهم؟

A: بله، ما علاوه بر آرم، سرویس OEM را نیز ارائه می دهیم، شما همچنین می توانید مشخصات و بسته بندی سفارش دهید.

 

س: آیا می توانم کوچک کنم؟

A: بله، اما قیمت متفاوت برای مقدار متفاوت.


Hot Tags: چراغ روشن بیداری، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو
محصولات مرتبط

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری شنل کارولکس می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.